2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı ÇOMÜ Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Doktora, Tezli Yüksek Lisans ve Tezsiz Yüksek Lisans Programları İKİNCİ BAŞVURU YEDEK ADAY Yerleştirme Sonuçları ve Kesin Kayıt Belgeleri

T.C.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı

 Doktora, Tezli Yüksek Lisans ve Tezsiz Yüksek Lisans Programları

İKİNCİ BAŞVURU YEDEK ADAY Yerleştirme Sonuçları ve Kesin Kayıt Belgeleri

 

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı ÇOMÜ Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Doktora, Tezli Yüksek Lisans ve Tezsiz Yüksek Lisans Programları İKİNCİ BAŞVURU YEDEK ADAY Yerleştirme Sonuçlarına ve Kesin Kayıt Belgelerine aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz

 

İKİNCİ BAŞVURU

YEDEK ADAY Yerleştirme Sonuçları

 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı ÇOMÜ Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Doktora, Tezli Yüksek Lisans ve Tezsiz Yüksek Lisans Programları İKİNCİ BAŞVURU YEDEK ADAY Yerleştirme Sonuçlarına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

  • 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı Güz yarıyılında ÇOMÜ Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nün Doktora, Tezli Yüksek Lisans ve Tezsiz Yüksek Lisans (Uzaktan Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Hariç) Programlarına İkinci başvuru döneminde yedek aday olarak kesin kayıt hakkı kazanan adaylar, 28-29 Eylül 2023 tarihlerinde, 09:00-17:00 saatleri arasında, kesin kayıt işlemleri için aşağıda belirtilen belgeleri ÇOMÜ Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü’ne şahsen elden teslim edeceklerdir.
  • Kesin kayıt evraklarını şahsen teslim edemeyecek durumda olan adaylar evraklarını, noterden vekalet verdikleri bir başka kişi aracılığı ile Enstitümüze ulaştırabilirler.
  • Posta/Kargo yolu ile evrak teslimi yapılmayacaktır. (Uzaktan Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programları Hariç)
  • Kesin kayıt evraklarını en geç 29 Eylül 2023 tarihi saat 17:00’ye kadar teslim etmeyen yedek adayların kesin kayıt işlemi yapılmaz.

 

Kesin Kayıt Belgeleri

  • ÇOMÜ Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Doktora, Tezli Yüksek Lisans ve Tezsiz Yüksek Lisans Programlarına Kesin Kayıt İşlemlerinde YEDEK adaylar tarafından teslim edilmesi gereken belgeler tabloda belirtilmiştir.
  • Yedek Adayların kesin kayıt için Lisansüstü Eğitim Enstitüsüne gelmeden önce istenilen evrakları eksiksiz olarak hazırlamaları ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

Kesin Kayıt Formu

 Kesin Kayıt Formu için Lütfen Tıklayınız.

(T.C. Uyruklu ve Yabancı Uyruklu Adaylar aynı formu kullanacaklardır.)

T.C.

Uyruklu

Adaylar

 Doktora Programları Kesin Kayıt Belgeleri için Lütfen Tıklayınız.

 Tezli Yüksek Lisans Programları Kesin Kayıt Belgeleri için Lütfen Tıklayınız.

 Tezsiz Yüksek Lisans Programları Kesin Kayıt Belgeleri için Lütfen Tıklayınız.

Yabancı

Uyruklu

Adaylar

 Doktora Programları Kesin Kayıt Belgeleri için Lütfen Tıklayınız.

 Tezli Yüksek Lisans Programları Kesin Kayıt Belgeleri için Lütfen Tıklayınız.

 Tezsiz Yüksek Lisans Programları Kesin Kayıt Belgeleri için Lütfen Tıklayınız.